Hakkımızda

Diem Marka Patent 2001 yılında ülkemizde ve yurtdışında sınai mülkiyet hakları (marka, patent ve endüstriyel tasarım) tescili konularında hizmet vermek amacıyla çalışmalara başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana sektöründe öncülük yapmış ve bir çok başarıya imza atmıştır.18 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri bilgilerinin gizliliği kuralı ile hareket eden şirketimiz, başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin takibi ile mümkün olduğuna inanmaktadır.

Diem Marka Patent,  EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgelerine sahip olup, bünyesinde Ulusal ve uluslararası sınai mülkiyet hakları konusunda uzman avukatlar, sicile kayıtlı marka patent vekilleri ve tecrübeli kalite mühendisleri bulunmaktadır. Korumanın sadece belge almaktan ibaret olmadığı bilincinde olup, araştırma, takip, değerleme aşamalarının da önemini kavramış ve bu konularda da tecrübesini kanıtlamıştır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Ankara, Kayseri, Antalya, Kahramanmaraş başta olmak üzere bir çok ilde şubeleri ile Türkiye’de ve tüm dünyada hizmet vermektedir.

Ücretsiz Araştırma ve Bilgi Hattı :0530 567 6793

1552

Marka Tescil Müşterisi

560

Patent Tescili

REFERANSLARIMIZ